Banner

Půjčovna obytných aut s garancí

Společnost Resl group s.r.o. nabízí prodej, pronájem a servis obytných vozů. Montujeme veškeré příslušenství, jako jsou nezávislé klimatizace, markýzy, nosiče kol, solární systémy, satelity a apod.

Pronájem vozidel je možný na dvou místech v České Republice - Praha a Police nad Metují. Všechny vozidla jsou vybavena solárním panelem, couvací kamerou, držákem 4 ks kol, markýzou, stolem a křesly dle počtu osob vozidla, kuchyňským vybavením a nezávislou klimatizací nástavby. 

Jsme autorizovaní zástupci pro ČR značky FORSTER a KARMANN-MOBIL 

Objevte svět - s Forsterem. Vozy nesou jméno slavného přírodovědce Georga Forstera. Forster sdílí jeho nadšení pro krásu přírody, otevřenost vůči lidem a jejich kultuře. Zejména těmito hodnotami obytné vozy připomínají jejich slavného jmenovce.

Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a velmi povedený je i vzhled vozů, který byl dotažen do posledního detailu. Jinými slovy jde o demonstraci německé precizní práce. U karavanistů se značka těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po cenově dostupném a přesto nadstandardním obytňáku.

         

Nabídka modelové řady Forster 

Forster INTEGRACE PLNĚ - INTEGROVANÉ

Integrované obytné vozy Forster zaujmou svěžím, dynamickým designem a praktickými detaily. 
Díky vkusnému stylu interiéru se každá cesta, ať už krátká nebo dlouhá, stane velkým zážitkem. Forster zaujme promyšlenými koncepcemi pokojů pro každou potřebu. Užijte si prostorné prostředí.

ALKOVNA

Alkovna je první volbou nejen pro rodiny s dětmi. Díky integrovanému prostoru může pohodlně cestovat i spát až 7 osob. Zároveň Alkovna nabízí spoustu úložného prostoru ve velkých garážích a proto si s balením zavazadel opravdu nemusíte dělat starosti.
Modely s alkovnou jsou určeny pro všechny, kteří ocení spoustu obytného prostoru a praktičnost interiéru.  

POLOINTEGROVANÉ

Díky dynamickému designu jsou polointegrované obytné vozy Forster obzvláště praktické a intuitivní.
S možností až pěti homologovanými sedadly a pěti lůžky je Polointegrace stejně vhodná pro rodiny, jako pro jednotlivce nebo páry. 

VANS

Forster Vans vás nadchne svým svěžím vzhledem, praktickým vybavením a prostorem s dokonalou rovnováhou pro příjemné bydlení. Nechybí zde ani kuchyň s 2-plotýnkovým sporákem a lednicí, umývárna s integrovanou sprchou, WC a také sklopné zadní postele, které po rozložení nabízí velký úložný prostor. Vozy Forster VAN jsou nyní k dispozici jako modely Livin 'up  nebo Vantasy. 

Přejeme Vám dovolenou plnou zážitků s obytným vozidlem 

Tomáš Resl 
Resl group s.r.o. 

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě