S obytným autem po Čechách

Cestování s karavanem či obytným vozem vám umožní navštívit více kempů během jedné cesty či dovolené. Pokud nevíte kam vyrazit, podívejte se na pár tipů na kempy, které jsou velmi oblíbené.

Autokempy v ČR, které stojí za to navštívit 

Autokemp Olešná

V lokalitě Frýdek-Místek, 25 km od Ostravy je autokemp Olešná se stanovištěm pro karavany 4 000 m230 místyelektrickými přípojkami za poplatek. V kempu je sociální zařízení, půjčovna bruslí, koloběžek, sportovního vybavení, beach volejbal, adventure golf a noční hlídku drží bezpečnostní agentura.

Cyklocamp pod Landštejnem

V lokalitě Staré Město pod Landštejnem je cyklocemp pod Landštěhnem. Pro obytné vozy je tu velká zpevněná plocha a připojením na elektřinu. Pro děti i dospělé je tu hřiště vhodné pro volejbal nebo nohejbal i ohniště. V blízkosti kempu je inlinová dráha, koupaliště, lanové centrum a cyklostezky.

Autokemp Podhradí

V lokalitě Vítkov u Opavy je autokemp Podhradí. Areál je oplocený, střežený kamerovým systémem a disponuje sociálním zařízením s teplou vodou. Pro děti jsou tu trampolíny a hříště a čtyřno mazlíčci jsou vítáni. V areálu je možné zapůjčení knih, loděk i sportovního náčiní.  Pro milovníky elektrocyklo turistiky je tu certifikovaná nabíječka pro značku Bosch a Shimano.

Sportovní areál Dolní Morava

Ve stejné lokalitě je i sportovní areál Dolní Morava, ideální pro rodiny s dětmi, táborníky i milovníky kempinku. Mají tu 12 elektrických přípojek, WC i sprchy. Pořádají zde koncerty, taneční zábavy a grilování. Děti mohou využít hřiště, prolízačky, trampolíny, basketbalové hřiště i pingpongový stůl.

Autokemp Merkur

V lokalitě Pasohlávky na Moravě je autokemp Merkur, který nabízí 350 parkovacích míst pro stany a obytné vozy. Pro karavanisty jsou vyhrazeny 2 plochy s ohraničenými boxy ATC I a ATC II, kde jsou k dispozici v ceněelektrické přípojky. Přibalte si prodlužovací kabel o délce 25 m. Parkovací místo ATC I je v přední části kempu u jezera a Velké Laguny a ATC II je uprostřed kempu u Velké Laguny.

Autokemp Kristýna

V lokalitě Hrádek nad Nisou leží v těsné blízkosti lomu Kristýna autokemp Kristýna. Lom je vhodný na koupání, surfování a vodní sporty. Pro obytné vozy tu jsou parkovací místa s přípojkou elektrické energie za poplatek. K dispozici jsou 3 budovy s kuchyňkou, sociálním zařízením včetně WC i sprchami pro invalidy. Sprchové automaty fungují na žetony zakoupené na recepci.

Autokemp Klůček

V lokalitě Doksy - Máchovo jezero je uprostřed borového lesa přírodní autokemp Klůček. S písečnou pláží Klůček vzdálenou 500 m od kempu leží přímo u Máchova jezera. Jsou zde vodní skluzavky, obří šachy i občerstvení. U hlavní pláže vzdálené 200 m od kempu jsou restaurace, dětské hřiště i půjčovna šlapadel.

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě