Obytný vůz Karmann Mobil Dexter má osobní kouzlo

Model Karmann Mobile DEXTER je obytné auto se svým osobním kouzlem. V nabídce najdete modely, které Vás svou výbavou zaujmou a přesvědčí, že Dexter může být perfektní volbou pro Vaše cestování přírodou.

Dexter je ideální obytný automobil pro toulky přírodou

K cestování obytným vozem většinou „přičichneme“ v dětství nebo v mládí, a pak si přejeme splnit si sen a koupit si obytný automobil, který nás odveze kdekoli si budeme přát. Plnit si sny můžete díky modelu Dexter. Díky němu lze povznést cestování na mnohem vyšší úroveň.

karmann mobil dexter

Příroda nadosah zvenčí i zevnitř

Těšíte se do přírody? Dexter vám ji bude připomínat ještě ve městě. V jeho interiéru je spousta pravého dřeva s výrazným ořechovým vzhledem v kombinaci se světle šedými povrchy. Osobité kouzlo na vás dýchne v každém detailu výbavy, jako třeba u kuchyňského koutu, který je robustní a přesto se leskne díky jemnému chromovému kování.

Dexter a komfortní spánek dle vašeho gusta

Aby se vám výborně cestovalo, je nutné se v noci kvalitně vyspat, jako byste spali ve vlastní ložnici. Obytné auto Dexter nabízí modely s manželskou postelí, s jednolůžky nebo se sklopnou postelí. Pohodlné a odpovídající lůžko si tak najdou páry i party přátel.

·        Dexter s manželskou postelí ji má v pravém úhlu ke směru jízdy a na cestách nabízí prostor navíc. Najdete ji v Dexter 540 i ve větším modelu Dexter 580, který nabízí spoustu prostoru k rozkládání.

·        Dexter s jednolůžky vám zajistí komfort samostatného spánku. Během klidné noci si naplno odpočinete, abyste mohli následující ráno vyrazit vstříc novým dobrodružstvím.

·        Dexter se sklopnou postelí je abnormálně praktická, protože místo ve voze zabírá jen tehdy, když ji potřebujete. Po zbytek času můžete využít více úložného prostoru nebo místa.

Ve vozech Dexter najdete individuální vybavení dle vašich představ. Dexter 550 nadchne nábytkem z masivních dřevěných prvků, jež zajišťuje komfort a příjemnou atmosféru. Uvítáte i velké čtyřmístné posezení s rozkládací pohovkou, velkou rohovou kuchyň a koupelnu, v níž se nebudete cítit stísněně.

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě