Obytný vůz Forster A 699 HB

Forster reaguje na trvale obtížnou situaci v dodávkách od výrobců podvozků. Do sezóny 2023 představuje novou značku své série vozů s alkovnou, vhodných pro cestování celých rodin.

Forster sází do budoucna na podvozek Ford Transit. Aktuálně nabízí čtyři modely s alkovnou na tomto základním vozidle.

Forster reaguje na trvale obtížnou situaci v dodávkách od výrobců podvozků. Do sezóny 2023 představuje novou značku své série vozů s alkovnou, vhodných pro cestování celých rodin a to právě na podvozku Ford Transit. Robusní podvozek má pohon předních kol, ABS, ESP a v sériovém provedení výkon 130 PS (jako zvláštní nabídku s výkonem 155 PS), kromě toho s přípustnou celkovou hmotností 3,5 tuny (nabídková verze může mít 4 100 kilogramů). Velmi hodnotná sendvičová konstrukce kabiny ze sklolaminátu s vodu odpuzující izolací potvrzuje kvalitu výrobků Forster.

Obytný vůz Forster

Na výběr jsou čtyři modely s alkovnou, všechny s délkou 6,99 metru. Koncipovány jsou speciálně pro mladé rodiny s dětmi. Zde na obrázku prezentovaný Forster A 699 HB je zajímavý zvýšeným příčným lůžkem, pod nímž je garáž, model A 699 EB má klasická zadní samostatná lůžka.

Provedením jídelní části, určené buď pro dvě nebo pro čtyři osoby, a rovněž příčně umístěnými etážovými lůžky v zadní části se Forster A 699 VB představuje jako mimořádně vhodný pro pohodlné cestování rodin s dětmi. Model A 699 DVB je vybavován příčnými etážovými lůžky a jídelní částí pro čtyři osoby.

Forster 699 HB

Koupelny se samostatnými sprchovacími kabinami instaluje výrobce patřící do skupiny Eura Mobil do všech čtyř modelů s alkovnou. Kuchyňské části jsou vybaveny chladničkou s objemem 135 litrů a vařičem se dvěma hořáky a elektrickým zapalováním. Vytápění zajišťuje Truma Combi 4.

TECHNICKÁ DATA

Rozměry (délka x šířka x výška):

699 x 235 x 320 cm

Podvozek:

Ford Transit, 96 kW/130 PS

Přípustná celková hmotnost:

3 500/4 100 kg

Konstrukční řada:

Čtyři modely s alkovnou na Ford Transit

Základní cena:

Ještě není uvedena

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě