Banner

Objevte nový Dexter a DAVIS 600

Uvažujete o zakoupení nového obytného vozu pro svoje cestování? Přijďte si ho prohlédnout i vyzkoušet, půjčit nebo rovnou koupit! Co jsme pro vás připravili? Tyhle novinky rozhodně stojí za to.

Objevte nový Dexter a DAVIS 600

Nový obytný vůz Dexter

Nový obytný vůz vás doslova nadchne svým vzhledem i inovovaným interiérem. Na první pohled vás zaujme moderně zpracovaný, nápadný design v podobě robustního přírodního dřeva, který je proveden v elegantním provedení. Díky tomu nový Dexter ihned přitahuje vaši pozornost. Určitě oceníte i jeho vysoce odolné vlastnosti a funkční výhody, které jeho designéři velmi vkusně oblékli do stylového kabátu. Vylepšený vůz ale skvěle obstojí i při podrobnějším pohledu na detaily.

Zaměřte se na detaily

Interiér obytného vozu bude příjemným prostředím s dokonalým zázemím, díky kterému bude vaše cestování mnohem lepší. Nejen modely 4x4 na podvozku Ford Transit, ale i vozy Fiat doslova září v pravém slova smyslu díky promyšleně řešené elegantní kuchyni se sporákem, velkému obývacímu prostoru s pohodlným posezením a rámům oken unikátně provedeným v koženém vzhledu.

Precizní provedení koupelny

Stěny v koupelně zdobí chladivě zelený kabát, který odhaluje mnoho dalších speciálních novinek a vychytávek, které rozhodně stojí za podrobnější prozkoumání. Kompaktní a přitom velmi komfortní koupelna je dokonale promyšlena, je vybavena odklápěcí sprchovou stěnou, praktickým sklopným umyvadlem a dokonce i vysouvacím WC. S kvalitní lithium baterií a posuvnými světly disponujícími USB portem je v koupelně také inteligentně navržena vysoce efektivní dodávka elektrické energie.

Nováček DAVIS 600

Výrobce Karmann-Mobil nám v této sezóně představuje i dalšího nováčka, kterým není nikdo jiný než unikátní vůz Davis 600. Tento jedinečný obytný automobil je dlouhý 5,99 m a vybavený jednolůžky dlouhými až 2 m umístěnými v zadní části vozu. Úložný prostor v zadní části je vybaven chytrými nakládacími boxy a sklopnými lamelovými rošty a přidává vám k dispozici spoustu dalšího místa na vaše vybavení. Na přání je nový model Davis 600 k dispozici také vybaven výsuvnou střechou a manželskou postelí umístěnou v „horním patře“. Nechte se hýčkat na cestách s našimi novinkami!

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě