Užijte si kempování v zimě na dolní Moravě

Autokemp V Zátiší se nachází nedaleko Relax & Sport Resortu Dolní Morava a je v provozu celoročně. Leží na svahu u břehu řeky Moravy a nabízí své služby všem nadšeným karavanistům, motoristům i těm, kteří chtějí přespat ve stanu. Součástí kempu je i parádní wellnes, kde se můžete skvěle relaxovat.

Kempování v zimě na dolní Moravě
Všem karavanistům a nadšeným cestovatelům v obytných vozech i přívěsech poskytne při cestě na Dolní Moravu nejlepší výchozí bod kemp V Zátiší nedaleko Relax & Sport Resortu Dolní Morava. Kemp, který je v provozu celoročně, leží na svahu u břehu řeky Moravy. Na majitele karavanů, obytných vozů i přívěsů jsou zde pečlivě připraveni a poskytují jím vysoký komfort během pobytu v kempu.

Vybavení kempu V zátiší
Kemp V Zátiší provozují manželé Vrzalovi, kteří jsou sami nadšení karavanisté, proto dobře vědí, co celoroční kemp a jeho návštěvníci potřebují. Sociální zařízení v kempu je nové, moderní a vyhřívané, stejně tak i umývárna nádobí a malá kuchyňka. V kempu samozřejmě nechybí ani výlevka na chemické WC a na odpadní tzv. šedou vodu a můžete si tu rovnou doplnit i vodu pitnou.

Doplnění vody není problém ani v mrazech, po kempu jsou rozmístěny nezámrzné kohouty. Navíc je zajištěn bezproblémový přístup k elektřině. Pokud dorazíte promrzlí a hladoví, jistě vás potěší, že je od 18 hodin v kempu otevřena příjemná hospůdka s jídlem. Pokud byste si chtěli udělat pěší výlet, potěší vás také dochozí vzdálenost do centra Dolní Moravy. Kilometr a půl máte za sebou za pár minut.

Průjezdná příjezdová cesta a připravená parkovací místa
Dolní Morava má aktuálně všechna parkoviště či oficiální stání označena zákazovými značkami pro obytná auta a karavany, proto je tento kemp nejbližší oficiální místo pro parkování a přespávání v karavenech. S obytným vozem i karavanem proto zajeďte raději hned do  autokempu V Zátiší. Příjezdové cesty přímo do kempu jsou neustále vysolené a přístupné. Parkovací místa jsou neustáleperfektně vyhrnuta. Nemusíte mít strach, že auto nebo vy někde uklouznete. Před vjezdem do kempu V Zátiší se jen nahlásíte na recepci.

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě