Rezervace obytného vozu

Jakmile si z naší nabídky vyberte obytný vůz, můžete si jej rezervovat. Je to snadné. V kalendáři nalistujete měsíc, v němž chcete vycestovat. Listujte za pomoci oranžových šipek na levé a pravé straně kalendáře. Jakmile nalistujete patřičný kalendářní měsíc, prohlédněte si rezervovanost vozu. Jsou-li dny zeleně vybarveny, je vůz volný. Během dnů s červenou výplní je vůz již bohužel rezervován.

Pokud je obytný vůz k dispozici, označte všechny dny, po které si jej chcete rezervovat. Nelze mít např. v týdnu proluku jednoho dne, všechny dny musí být označeny. Budete je vidět jako černě vybarvené. První a poslední den bude černý napůl.

Rezervace obytného auta v období sezóny je možná vždy po sedmi dnech, tedy na 7, 14, 21… dnů. V případě, že si přejete půjčit vůz na pobočce v Praze, k jeho vzájemnému předání dochází vždy v neděli, a v případě, že zvolíte vůz z Police nad Metují, jeho předání probíhá vždy v sobotu.

Pak budete pokračovat kliknutím na oranžové tlačítko „Pokračovat v rezervaci“. Vyplňte všechny důležité údaje, na základě nichž vám bude vyhotovena smlouva o pronájmu. Pečlivě údaje zkontrolujte, ušetříte tím čas sobě i nám.

Nakonec kliknete na tlačítko „Závazně rezervovat“, na základě něhož vám dorazí e-mail s potvrzením objednávky a platebními údaji. Po úhradě rezervace obdržíte nájemní smlouvu a rezervace bude potvrzena. Rezervaci v kalendáři uvidíte až po našem potvrzení platby.

Kontaktujte nás, nebo nás navštivte na pobočce v Praze na Mikulově ulici.

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě