Obytný automobil Karmann Mobil Davis

Pro sezónu 2022 je pro Vás obytný automobil Karmann Mobil Davis připraven ve dvou variantách. A to Trendstyle a Lifestyle. Oba modely nabízí maximum pohodlí a komfortu pro krátké i dlouhé cesty. Dopřejte si i Vy tento úžasný zážitek s modelem Davis.

Obytný vůz Karmann Mobil Davis

Davis - dva různé vozy, které pojí kvalita, důmyslné řešení interiéru i komfort na všech cestách

Každé správné obytné auto by mělo být bezpečné, prakticky řešené a spolehlivé. Jako bonusem bude, když prostřednictvím vzhledu dokáže, že má i svůj styl. Tohle vše splňují modely Davis. Mile vás překvapí svým světlým interiérem, moderními vysoce lesklými povrchy a mnoha elegantními detaily výbavy. Dalo by se říci, že jde o úžasné umělecké dílo, avšak na ničem neztrácí, co se týče praktičnosti a funkčnosti.

V sezóně 2022 je model obytného auta Davis k dispozici ve dvou verzích: Trendstyle a Lifestyle

Trendstyle Davis neboli „all inclusive dodávka“

Máte-li speciální požadavky, Trendstyle Davis je uspokojí. Interiér získal úplně nový design a je zajímavý i výjimečný zároveň. Překvapí vás vzhledem textilního mikrovlákna, jež nemá mezi obytnými vozy obdoby. Čalounění dostalo barvu kávy/cappuccina, což dodává celému interiéru na harmoničnosti a útulnosti. Podobně na tom je tento spolehlivý vůz zvenčí. Karoserie má novou trendy barvu Lanzarote, vůz zdobí černá hliníková kola a celkový ráz dotváří tmavě tónovaná skla. Všechno vybavení dodávky zůstalo v trvale skvělé kvalitě, jako jste u typických mobil Karmann zvyklí.

Edice Tredstyle je k dispozici u vozů Davis 540, 590, 591 a 620.

Obytný vůz davis

Davis Lifestyle neboli „elegantní dodávka“

Výbava Davis Lifestyle potěší všechny, kdo si potrpí na pohodlí, prostoru a kapkou elegance k tomu. V tomto směru je na tom výbava Davis Lifestyle skutečně o něco lépe. Interiér vám doslova vezme dech. Najdete v něm kuchyňský kout v bílé barvě, skvělé zabudované osvětlení v několika variantách včetně nepřímého LED osvětlení. Stylový vzhled najdete v celém interiéru, který je zvětšen díky důmyslně zabudovaným úložným přihrádkám. Dovnitř můžete vpustit slunce, a to doslova. Střešní okno nabízí příjemný výhled na oblohu, což se vám bude líbit ve dne i během jasných nocí. Zároveň je tak uvnitř zajištěno přirozené světlo po celý den, což dodává prostoru pozitivní náboj. Davis Lifestyle vám umožní cítit se po čas celé dovolené volně, příjemně a bezpečně.

Edice Lifestyle je k dispozici u vozů Davis 540, 630, 620, 600, 592, 591 a 590.

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě