Obytné vozy Forster nabízí designový interiér

Obytné vozy Forster mají jedno společné. A to je dokonale řešený a moderní interiér. Vozy Forster nabízí vše potřebné pro spokojené a pohodové cestování. Pohodlné spaní, perfektně řešené úložné prostory, vybavení kuchyně... To vše je dokonalost, kterou u vozů Forster najdete.

Polointegrované obytné vozy Forster vás mile překvapí svým praktickým a designovým zařízením interiéru

Cestujete-li alespoň občas na prodloužené víkendy či dokonce týdny různě do světa, možná jste si všimli, že když je obytné auto důmyslně zařízeno, máte skvěle našlápnuto k báječně strávené dovolené. Když je navíc vůz zařízen také vkusně a design interiéru lahodí vašemu oku, budete se cítit pohodlně a komfortně, jako byste interiér pomáhali navrhnout sami.

Forster si zakládá na dokonalém vybavení vnitřku svých aut, a tak se v nich setkáte s krásným a praktickým nábytkem, nebo třeba šikovně řešeným úložným prostorem na zásoby, nádobí i zavazadla. O tom, že Forster svému řemeslu rozumí, se můžete přesvědčit při kontaktu s každou generací jeho modelů. Kompaktně zabaleno je ve vozech vše, co budete potřebovat k zábavnému a spokojenému cestování.

Obytná auta Forster

Budete se cítit skvěle na cestě, při přestávkách i v cíli

Moderní design a moderní vzhled je u vozů Forster doslova neodolatelný. Použité materiály jsou kvalitní a robustní, u vybavení vám neunikne jeho skvělá funkčnost. Uplatnění zde našly mnohaleté zkušenosti se stavbou mobilních domů a promítly se do nábytku. Poznáte to např. na úložném prostoru, kterého budete mít jistě dostatek, ať už na zásoby, zavazadla, nádoby nebo jiné potřeby.

O váš komfort se postará i pečlivě vybíraný bytový textil. Nechybí pohodlné polštáře, které interiér mění v útulný obývací pokoj a jídelnu.

Kuchyni si jistě oblíbíte

I u kuchyně si můžete být předem jistí, že je uzpůsobena tak, abyste se v ní cítili co nejlépe. Ve snaze o pořádek a přehlednost vám pomohou mnohé úložné prostory pro potraviny, kuchyňské spotřebiče i nádobí. V kompaktní kuchyni vám bude k dispozici i velká lednice, na míru vyrobené výsuvy a zásuvky pro vše důležité, a přesto se lehce dostanete k technickým instalacím.

Forster obytné auto půjčovna

Ani koupelna vás nezklame

Najdete v ní integrovaný nebo samostatný sprchový kout, dokonalé využití každého místa tak, abyste v koupelně mohli umístit vše, co je potřeba. O světlo se postará okno a jasné LED osvětlení.

Spánek vydatný = příjemná rána

Postele polointegrovaných vozů jsou velmi pohodlné. Díky několika půdorysům můžete zvolit tu nejvhodnější variantu dle vašich potřeb. Řeč je o jednolůžkách, dvoulůžkách, ale i rozkládacích lůžkách s jednou nebo dvěma přistýlkami. Přitom se nikdo nebude cítit „ošizeně“.

Nezbývá, než se přesvědčit o krásném a chytře řešením interiéru polointegrovaných modelů od Forster na vlastní oči. Pokud se pro některý rozhodnete, bude vám spolehlivým a krásným parťákem na každou cestu.

Spaní obytné auto

Novinky na Váš e-mail

Kategorie

Kontakt
Showroom

Resl group s.r.o.
K sídlišti 442
549 54  Police nad Metují

  Zobrazit na mapě

Kancelář

Resl group s.r.o.
Žďár nad Metují 202
549 55  Žďár nad Metují

  Zobrazit na mapě